-Oda_

172 7 0

Merhaba arkadaşlar, yorgunlukla bir bölüm yazdım.45 dakika içerisinde.Normalde 1 saatten fazla sürerdi ama umarım kotu bir bolum olusunu  görmezden gelirsiniz.İyi okumalar.

Had! Cnm

Odanın içinde öyesine yatakta otururken kendime gerçek bir söz vermiştim.O kurallara uyacaktım

Şuan Zac denen çocuğu bekliyordum.Sabah o yanımızdan gittikten sonra yerden kalkmıştım yaklaşık yarım saat içeride dolaşıp adının David olduğunu sonradan öğrendiğim çocuğun bana kaçamak bakışlar atmasına izin vermiştim.

Daha sonra ise Zac piçi gelmişti.Elinde kısa bir şort ve bir beyaz bir bluz vardı.İlk başta benim açmak için ilerlediğim daha sonra cam olan kapıyı kolaylıkla açmıştı.

-Al,giy.

Diyerek suratıma hızlı bir şekilde iki parça şeyi atmıştı.Aslında atamadı çünkü ben daha suratıma gelmeden hızlı bir şeklide tutmuştum.Ve bunu yaparken gözümü bile kırpmamıştım.Sadece ona dik dik bakmıştım.En garibi ise aynı şekilde onunda bana bakmasıydı.Bunun bana neden bu kadar garip gelmesiyse ayrı bir şeydi.

Daha sonra onu umursamamıştım.Şortu elime alırken bluzu ise omzuma yerleştirmiştim ve ben ona ikinci bir emre kadar orada durmasını emretmiştim.

Hızla dar şortu elbisemin altından geçirirken ne kadar dar olduğunu içine tam girince anlamıştım.İki,üç kere hafifçe havaya zıplamış daha sonra az bir zorlukla dügmesini iliklemiştim.

Omzumda düşmeye çalışan bluzu alıp bacak arama sıkıştırmıştım.Elbisemi hızla çıkarıp beni izliyen piç Zac'in suratın attım.

Oda aynı benim gibi tutarken bana "Ben piçim benimle uğraşma"bakışları atmıştı.Onu umursamadan siyah sutyenimin üzerine beyaz bluzu geçirmiş üzerimde ne kadar hoş olmasına bir süre bakmıştım.Daha sonra ona döndüğümde bir yere yoğunlaşmış,sadece o noktaya bakıyordu.Onun baktığı yere bakmış,ormanın derinliklerinde çok zayıf bir ışık görmüştüm.

Birden bana dönmüştü.Üzerime bir göz atmış ve hiç beklemeden dışarı çıkmıştı.Ardından kapıyı kapayıp bir şifre girmiş,sabah aşşağı yönde açılan duvarlar şimdi eski yerini yavaş yavaş geri doldurmuştu.O ise saniyede kaybolmuştu.

İşte o zamandan bu zamana burdaydım.İki saat falan olmuştu heralde.Saatin kaç olduğu hakkında hiçbir fikrim yoktu.Bembeyaz odanın içerisinde üzerime giymiş olduğum kot şorta bakıyordum.Cidden sıkılmış ve yorulmuştum.

Yatağın ucundaydım,bağdaş kurmuş bir şekilde oturuyordum.

En sonunda sıkıldım ve bacaklarımın durumunu bozmadan kendimi yatağa bıraktım.Daha sonra komple duruşumu değiştirip ayaklarımı karnıma çektim ve sola döndüm.Ardından gözlerimi kapadım.

Etraf çok beyazdı ve bu beni çok fazla rahatsız ediyordu.Yatağın kenarında duran yastığı son anda farketmiştim.

Hızla yastığı alıp suratımı kapadım ve güzel uykuma selam verdim.

Daha sonra kesik kesik uyanmalar yaşadım.Fakat gözlerimi açamayacak kadar yorgundum ama kulaklarım benden izin almadan herşeyi beynime kolaylıkla yolluyordu.

Sanırım bir kucaktaydım ve dışarıdaydık.Kulağıma bazı konuşmalar geldi en sonunda uykulu halimle biraz kulak misafiri olabilmiştim.

-Al onu ve Andrew'ın yanına götür.

+Siz ne yapıcaksınız?Orda çok fazla öğrenci ve öğretmen var.Duyduğuma göre birkaç hafta burda kalıcaklarmış.

-Bilmiyorum.Olayları Andew'e bildir.Mia da ona baksın.Daha sonra ben gelicem.

Oldukça kısa bir soru cevaptan sonra değişik bir ses geldi ve bir yere bindirildim.Birşeylerlesıkıca bağlandım.

-Onu düşürme.Eğer ona bişey olursa canını yakarım.

Daha sonrası kıpırtı ve derin bir uyku oldu.

-Yaralı Kurt_Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!