Otvorila som dvere od bytu a pes ma začal vítať doma. Vyzula som si topánky a rovno išla do svojej izby. Ľahla som si na posteľ a vankúšom som si zakryla tvár. S týmto sa musím vysporiadať. Nemôžem Seana nechať dlho čakať na moju odpoveď, ale nemôžem sa ani uponáhľať. Všetko si musím premyslieť. Potrebujem mať istotu, že tentokrát sa nepopálim. Povedal, že mi dá toľko času, koľko len potrebujem, ale je to chlap a každý chlap potrebuje ženu, ktorá ho uspokojí, no nemám pravdu? Jasné že mám. Ktorý chlap vydrží dlho bez sexu, keď sa v ňom testosterón priam búri? Žiadny. Ale povedal mi, že mi pomôže zabudnúť na bolesť. Popravde, pri ňom sa cítim až príliš dobre a to by som nemala, no nie? Dnes bol na mňa veľmi milý. Ukázal mi to najkrajšie miesto, aké som kedy videla. Má božské pery. A to telo... Ach! Čo mám robiť? Hodila som vankúš o zem a päsťou tresla do postele. Začula som klopanie na dvere.

"Ďalej" povedala som a posadila sa do tureckého sedu. Vysmiatá Lory vošla do izby a keď uvidela môj výraz, prestala sa usmievať a prisadla si ku mne "Čo je?" Opýtala sa ma, jemne ma pohladila po kolene a ja som si povzdychla "Len rozmýšľam o Seanovi" smutne som sa usmiala a preplietla som si prsty na rukách. "Takže aj on ťa priťahuje" hravo ma šťuchla do pleca a usmiala sa. beznádejne som sa na ňu pozrela a objala ju. "Ach! Neviem čo mám robiť." Posťažovala som sa jej a ona ma pohladila po chrbte "Ako to myslíš? Nie ste spolu? Ja som si myslela že áno" odtiahla som sa a nechápavo som sa na ňu pozrela "Ako to myslíš?" Nadvihla som obočie "No vieš, keď si sa tu dnes prezliekala, Sean ťa čakal v obývačke a ja som sa s ním rozprávala" pozrela sa na mňa a sledovala moju reakciu. "A?" Nabádala som ju, aby pokračovala "A vyzerá, že je vážne buchnutý. Konečne našiel nejakú babu, ktorá sa mu nenúka. Zo začiatku sa mu to páčilo, ale vidno že dospel a poslednú dobu nechcel žiadnu, lebo hľadal niečo vážne" povzbudivo sa na mňa usmiala a postavila sa na odchod. Zastavila sa pred dverami a dodala "Prestaň sa brániť. Nemusíš sa ničiho báť. Sean je správny chlap na správnom mieste" mrkla na mňa a odišla z izby. Prečo mám pocit, že sa ma snaží prehovoriť aby som si s ním začala? No pretože to tak asi je?! Rozhodla som sa ísť prejsť do parku. Postavila som sa, vyšla z izby a obula sa. Zobrala vodítko, zavolala psa a bez slova som odišla.

V parku som pustila psa na voľno a sadla som si na lavičku. Ked som hodila psovi paličku, zazvonil mi mobil. Typické Iphonovské zvonenie. Pozrela som sa na volajúceho -Mamina. Teraz potrebujem počuť jej hlas, jej láskavé slová. "Ahoj mami." potichu som ju pozdravila "Ahoj zlatko" pri tom slove som sa jemne usmiala. "Budúci týžden budem v Bostone." jej slova ma strašne potešili. "To je skvelé mami. Na ako dlho?" Normálne mam lepšiu náladu "Len na tri dni zlatko. Ale budem mať toho dosť veľa. Budem mať voľno len cez obed a to max dve hodinky" smutne odpovedala "To je v poriadku. Každý deň spolu budeme aspoň na ten obed" povzbudivo som jej povedala a potom sa opýtala sa Alexa, ako sa mu darí a tak. Volali sme spolu ešte 10 minút a potom sa rozlúčili. Oprela som sa o operadlo na lavičke a pozorovala okolie. Už sa stmievalo a pes si stále behal kade-tade. Ako môže mať stále toľko energie, keď ho stále niekam beriem. Zakrútila som hlavou a môj pohľad padol na párik zaľúbencov kúsok odo mňa. Prechádzali sa ruka v ruke, zabŕdali do seba ramenami a smiali sa. Vypadali taký šťastný, tak ako som bola ja. Sean mi môže pomôct byť znovu šťastná, ale môj strach ma spomaľuje. Čo ak znovu dopadnem na úplne dno? Ale čo ak sa to nestane? Nič nezistím, pokým to neskúsim, však? Ale teraz nie je čas. Musím sa pripraviť na skúšky. Tento týždeň budem mať ťažký, veľa testov a málo spánku.

Keď som sa osprchovala, zaľahla som do postele. Uvedomila som si, že dnes som do seba moc jedla nedostala, ak nepočítam banán a jeden pomaranč na raňajky. Mala by som si na toto dať pozor, nie že sa zo mňa stane vychrtlina. To bude tou nechuťou k životu. A už som sa rozhodla. Presne viem, čo mám spraviť. Ale má to ešte čas. Musím sa ubezpečiť, že moje rozhodnutie je správne a nikomu neublíži....

No čo? Ako sa vám to zatiaľ páči? Čo si myslite? Ako sa rozhodla? Dajte svoje názory do komentov aj nejakú kritiku, čo sa vám nepáči a čo by som mala zmeniť 😊

My new beginningRead this story for FREE!