Merhaba Arkadaşlar bu ilk hikayem olduğu için açıkcası heyecanlıyım. Daha öncesinde de denediğim oldu fakat watpatt gibi bir sosyal medya organında değil tabiki, Umarım Beğenirsiniz iyi okumalar..

Annne diye bir çığlık attım! Anne anne ve anne! Koşarak yanıma geldi . "Neler oluyor. " Anne diye tekrar söylendim üniversiteyi kazanmıştım. Evet heyecan yapmıştım çünkü bende panik atak vardı ve bu yüzden ilaç kullanıyordum.

Ankara Gazi Hukuk bölümünü kazanmıştım. Sonunda hayalimin son ürünü olan Üniversiteyi de kazanmıştım

Annem tebrik eder bir şekilde bana sarıldı ve babama haber vermek için telefonu eline alıp içeriye gitti

19 yaşında bir genç kız olarak fazla korkaktım . Hayat beni fazlasıyla korkutmuştu. Bu yüzden farklı teoriler üretmiştim evet saçma olabilir ama çocuk yapmak istemiyordum çünkü bu dünyada ki imtihanlardan geçmesini istemezdim .

Ben daha geçmemiştim , liseyi normal bir şekilde bitirmiştim , ailem normaldi , beni kaçıran ve ya bana tecavüz etmeye çalışan sevgilim falan da yoktu.

Benim sevgilim yoktu , sevdiğim birisi vardı . İşte bu da Üniversiteyi kazanmamdaki büyük bir sebepti. Çünkü lisede sevdiğim bir çocuk vardı ve benim onu sevmeme rağmen o beni reddetmişti ama ben vazgeçmemiştim.

Ve üniversiteyi kazanmıştım. Peşinden gitmeye karar vermiştim benden 3 yaş büyüktü, yani benden 3 sene önce mezun olmuştu fakat ben onu görmesemde sevmiştim. Tanımadan sevemezsin diyeceksiniz ama ben onu o beni görmeden, benimle konuşmadan tanımıştım .

Twitterda ki 12b twitini okumuştum, ailesini, ayak numarasına kadar herşeyini biliyordum.

Onu izliyordum, arkadaş ilişkilerini takip ediyordum ve bi zaman sonra onu tanımıştım.

Bakışlarını 3 sene boyunca unutmamıştım . Şunu biliyordum ki Ankara da sevgilisi olabilirdi hatta evlenmişte olabilirdi ki pek sanmıyorum ama herşeye hazırlıklıydım .

Beni tanıyacağını pek sanmıyordum. çünkü 3 sene geçmişti ve en son hatırladığım kadarıyla beni pek umursamıyordu . O havalı birisiydi çevresi çoktu , benimde öyleydi tabi kendi çapımda.

Biraz da kiloluydum ya da bilemiyorum belki de küçüktüm ama artık büyümüştüm

Ve onu görmek için sabırsızlanıyordum.

Aşk meselesiBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!