Merhabaaa bebişlerim.Üzgünüm ama bu yeni bölüm değil.Sadece sizinle yeni hikayem hakkında birkaç kesit paylaşmak istedim.Vampir hikayesi sevenler için :) Gelen tepki ve yorumlara göre yayınlayıp yayınlamamayı düşüneceğim.Sizii seviyorum ve bebeğim için yorumlarınızı bekliyorum.

Videomuz medyada.

Spoi 1

Koşar adımlarla sokağın köşesinden döndüm ve yüzüme yapışmış ıslak saçlarımı yüzümden çekip arkama doğru ittim.Yağmur damlalarının yere çarpış sesleri kulaklarımı doldururken korkunç gök gürültüsü de buna eşlik ediyordu.Yalnızca damlaların yere çarpış sesiyle canlanan  sokakta hızlı adımlarla ilerlerken O’nun sesini duyabiliyordum,arkamda olduğunu hissedebiliyordum.Başımı inatla arkama çevirmiyordum, çevirmeyecektim de.Korkuyordum, arkamda beni takip eden gizemli adamın ne olduğunu bilmiyordum ama beni korkutuyordu.Her seferinde beni takip ediyordu,bunu fark edebiliyordum.Dışarı çıktığım her anda peşimden geliyordu

Spoi 2

Gözlerim çalışma masama takılınca kaşlarımı çattım, kırmızı defterimin sayfaları açılmıştı.Hızla yataktan kalktığımda gözlerim karardığı için tekrar yatağa oturdum ve başımın dönmesinin geçmesini bekledim.Baş dönmem geçtikten sonra daha yavaş bir şekilde yataktan kalktım ve çalışma masama doğru ilerledim.Beyaz sayfaya kara kalemle çizilmiş resmi gördüğümde nefesimi tutmama engel olamamıştım.Defteri yavaşça elime aldım ve resmi inceledim.Resim..bendim.Benim uyurkenki halim…Sayfanın  en alt sağ köşesindeki yazı dikkatimi çektiğinden dolayı yazıyı okudum. “Bu kadar tatlı uyumamalısın.-H.S.” Yutkundum ve korkarak pencereye baktım.Pencere kapanmıştı,oysa ki dün gece açık bıraktığıma adım gibi emindim.Defteri kapatıp yerine koyduktan sonra belimi masaya yasladım ve gözlerimi kapatıp derin bir nefes aldım.

 Spoi 3

“Nerdeyim ben?Beni kaçırdın mı sonunda?” Başımı kaldırıp gözlerine baktım.Yüzündeki gülümseme birden yok oldu ve boğazını temizledi. “Yaralıydın ve seni, arkadaşlarımla yaşadığım bu eve getirdim.”dediğinde elim direkt boynuma kaydı. “Dokunma, canın acır.”dediğinde parmaklarım çoktan iki küçük deliğin üzerine değmişti.İnleyerek elimi boynumdan indirdim, sanki iğne batırmışlardı. “Sana söylemiştim.”dediğinde sinirle ona baktım. “Bunu daha erken söylemeliydin sihirbaz.”dediğimde kıkırdadı ve “Benim bir adım var ve adım sihirbaz değil, Harry.” diyip yanıma oturdu. “Gitmeliyim.”diye mırıldandığımda “Olmaz.”diye kesin bir cevap verdi.

Spoi 4

Onu umursamadan evin çıkış kapısına hızla yürüdüm ve tam kapıyı açıyordum ki kapıyla arama giren beden şaşkınlıkla gözlerimin büyümesine neden oldu. “Gidemezsin.Dışarısı senin için tehlikeli.” “Bunu nasıl yaptın?Nasıl o kadar hızlı koştun, seni görmedim bile.”dediğimde tebessüm etti ve “Ben..ben bir vampirim.”dedi.Kaşlarım çatıldı. “Vampirler yalnızca Alacakaranlık kuşağında yaşar.”dediğimde kahkaha attı. “Ben gerçekten bir vampirim.”dedikten sonra vampir hızıyla etrafımda dönmeye başladı.Etrafımda dönüp duruyordu ve bu da benim başımın dönmesine neden oluyordu.Yere kapaklanıyordum ki beni belimden yakaladı ve ikimiz de bir dans pozisyonundayken yüzüme fısıldadı. “Ben bir vampirim.”

xxx

Yorumlarınızı bekliyorum pamuk şekerlerim :)

Moments (Bir Niall Horan Hikayesi) -Düzenleniyor-Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!