Sebepsiz Kıskançlık

580 32 0

Birden kendimi yere atıp ağlamaya başladım. Kızlar hemen yanıma geldiler. Almila panikle noldu şebnem iyi misin? Dedi. O sırada Selimde koşarak geldi ve beni kucağına alıp içeri taşıdı kucağındayken kokusunu içime çektim onun kokusu beni huzurlandırıyordu.

Birden bire ne oldu Şebnem diye sordu. Ağlayarak aniden ayağım takıldı düştüm dedim ve Selime sarılıp ayağım çok acıyoor dedim. Selim hemen ayağa kalktı hadi o zaman bi hastaneye gidelim. Hastaneye gidersek yalanım ortaya çıkardı, hastaneye gitmeden selimi burda tutmam gerekiyordu.

Hadi Şebnem ne düşünüyosun dedi. Ya hastaneye gitmeyelimm. Hepsi bir ağızdan neden! Diye bağırdı. Aklıma fikir gelmişti. Çünkü hastaneye gidersek babam izimi bulur. Kainat şebnem haklı aslında. Diyerek bana destek oldu. Özgür ya böyle bi durumda bunu mu düşüncez, ya kırıldıysa ayağı. Selim Özgür haklı hadi gidiyoruz.

Offf şimdi ne yapcam benn diye düşünürken Kainat imdadıma koştu. ya arabamız yok dışardada yağmur bekliyo bu kızı bu halde nasıl götürcez hastaneye.? Can da Kainata hak verince bi ley diyemedi Selim. O zaman biz gidelim bi şey olursa arayın dedi. Dışarda fırtına var nasıl gideceksiniz bu saatte? Dedim. Kızların da ısrarıyla teknede kalmaya ikna ettik.

Kainat bize biraz müsade eder misiniz? Şebnemle bi şey konuşcam da. Diyerek onları çıkardı . Noldu ne konuşcaksın? kainat güldü. Selimin burda kalması için yaptın değil mi? Nerden anlamıştı ki. Acaba Selim de anladı mı? Ne alakası var yaa düştüm işte. o sırada Almila geldi. Nerden aklına geldi bu numara Şebnem? Olamaz Almila da anlamış. Nerden çıkarıyosunuz böyle şeyleri yaa!! Diye bağırdım. Kainat yaa hadi itiraf et işte dedi. Güldüm. Kızlar sizce Selim de anlamış mıdır ? Onlar da güldü. Selim kapıyı tıklattı kızlar almıyacaksanız içeri biz gidelim. İçerden bağırdım gelebilirsiniz, bitti konuşamız.

İçeri geldiler. Selim ne konuşuyodunuz bakalım? Kainat ve Almila güldü. Hemen konuyu değiştirdim. Neyse, hadi biraz kendinizden bahsedin. Hiç konuşamadık. Geç saatlere kadar sohbet ettik. Hepimiz olduğumuz yerde uyuyakaldık.

Sabah uyandığımda Selimle göz göze geldik. Panikle sen beni mi izliyosun dedim. Yoo uyandın mı diye bakıyodum o sırada uyandın. dedi. Tam ayağa kalkacağım sırada bu ayakla nereye gidiyosun diyerek beni kucağına aldı.

Herkes kahvaltıda bizi bekliyordu. Beni Selimin kucağında görünce kızlar güldü. İşaret edip susturmaya çalıştım. Selim beni sandalyeye bıraktı. Kahvaltı harika görünüyordu. Kim hazırladı bunları diye sordum. Kainat Can, Özgür ve Selim hazırlamış dedi. Bi an boş bulunup valla sizi alan yaşadı o zaman dedim. Hepsi şaşkınlıkla bana baktı. Off neden çenemi tutamadım kii :(.

Selim eee bu gün kim ne yapacak?
Kimseden ses çıkmadı. Selim kimsenin planı yoksa benim bi işim var onu halledip geliyim birlikte bi şey yapalım dedi. Acaba ne işi vardı? Sevgilisiyle mi buluşacak?

Kainat benim de kısa bi işim var. Can bozulmuştu, sanırım Kainatın sevgilisi olduğunu düşünüyodu. Kainatcım o zaman Canla birlikte gidin. dedim. İkisi de kabul etti. Özgür aaa benimde bankaya gitmem gerekiyo dedi. Almila bende gelsem senle belki annem acımıştır da para göndermiştir. dedi. Özgür olur ama para sıkıntın varsa ben verebilirim dedi. Almila yok hem hava almış olurum dedi. Almila Özgürle gidebilmek için böyle yapıyordu. Selim hadi o zaman birlikte çıkalım dedi.

Selimi tek gönderemezdim ya sevgilisiyle buluşursa. Aman canım banane ben onun neyiyim ki? Birden ben ne olcamm! diye bağırdım. Selim güldü sen o ayakla nereye gelceksin Şebnem :) Kesin sevgilisiyle buluşacak beni götürmek istemiyor. Yaa ben tek başıma sıkılırım burda dedim. Selim sende buraları topla o zaman Şebnem zaten hemen gelcez.

Kızlar hazırlanıp geldi. Tam çıkacaklardı Selimm nolur beni de götür korkarım ben burda tek başıma dedim. Selim bana baktı sonra kızlara döndü onlarda kabul etmesi için başlarını salladılar. Selim offf gel bakalım belimi de ağrıttın iki gündür. Beni kucağına aldı boynuna sarıldım yine kokusunu içime çektim.

Yolda bi taksi çevirdik. Can iyi de bi taksiye hepimiz binemeyiz ki dedi. Selim siz binin biz başka taksiye bineriz dedi. Özgür Selim kucağında Şebnem var siz binin. Selim güldü bi şey olmaz alıştım dayanamazsam yere bırakır kendim giderim dedi. Aşk olsun Selim o kadar mı bıktın ? dedim bozulmuştum.

Onlar taksiye binip gitti. Selim yorulmuştu ama belli etmemeye çalışıyodu. Selim, yere bırakabilirsin dedim. Ben iyiyim dedi. Sen bırak yürüyemezsem tekrar alırsın dedim. Yavaşça yere indirdi beni bak acırsa söyle tamam mı? Gülümsedim tamam. O sırada taksi geldi, yolda Selim birisini aradı şimdi taksiye bindi canım gelince ararım.

Kesin sevgilisi, niye beni yanında götürüyor ki o zaman. O kadar ısrar ettim mecbur kaldı tabi. Ama belki de Ebrudur. İnşallah.

Şebnem ne düşünüyosun? Selimin sesiyle kendime geldim. Hiiç dalmışım öyle.

Hadi geldik yürüyebilecek misin? Diye sordu. Kolundan tutunursam yürürüm dedim. Selimin koluna girip topallayarak yürümeye başladım. Numara yapmak çok zordu. Bi cafeye girdik boş bi masaya oturduk. Selim arayıp geldiğini haber verdi. Ben dalmış Selimi izlerken bi anda onunda bana baktığını gördüm, ben şaşkınlıkla kendime gelirken o gülüyordu. Gülüşü de çok güzell.

Selim birden gülerek ayağa kalktı ve el salladı. Dönüp baktığımda çok güzel bi kız masaya doğru geliyordu. Bizden küçük gibi görünüyodu ama yinede sevgilisi olabilirdi :((

3 Kız 3 ErkekBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!