Beraber Uyumak

28 1 0

Utancımdan başımı yere eğdim ve lüx parkeyi izlemeye başladım. Rüzgar durumu anlamış olacak ki garsondan hesabı isteyip beni kolumdan tutup çıkışa doğru sürükledi. Arabasına bindik ve yarım saatte eve geldik. Valla bu çocuğu çok seviyorum. Tam zamanında yetiştik. Kan neredeyse elbiseme geçmek üzereymiş. Kapıyı çaldım, çaldım ama açan olmadı. Tekrar çalmaya yeltendiğimde Rüzgar dahice bir fikir koydu ortaya.

- Anahtarla girmeye ne dersin ?

Ah bu çocuk zeka küpü maşallah. Allah sahibini öldürüp bana bağışlasın puahfhajhfsh.

Çantamdan anahtarı çıkarıp deliğe soktum ve kilitli olan kapıyı açtım. Evde kimse yoktu. Rüzgar salona geçip oturdu.
Hemen banyoya gidip işimi hallettim ve aşağıya indim. Teyzemi aramaya karar verdim. Cebimden telefonumu çıkarıp teyzemin telefonunu tuşladım. 3-4 çalışta telefonu açtı.

- Kuzum ?

+ Teyzecim neredesiniz ?

- Yavrum eniştenin ortakları ile tanıştık ve bu gece burada kalmamız için ısrar ettiler. Korkarsan Yağmuru çağırırsın. Olur mu tatlım ?

+ Tamam teyzecim sen merak etme. Enişteme selam söyle. Öptüm bay. Diyip telefonu kapattım.

Rüzgar pis pis sırıtıyordu. Ne ? dercesine ona baktım. Hala sırıtıyordu.

- Bugün beraber kalıcaz. Dedi sinsice. Ah tanrım ne diyor bu çocuk. Ben o bildiği kızlardan değilim. Ya bu bana tecavüz ederse. Annnaee!!

+ Olmaz. Dedim kararlılıkla.

- Meltem !! Aklından geçen şey olmayacak. Sadece beraber yatacağız. Dedi sesini yükselterek.

+ Rüzgar !! Dedim onu taklit ederek.

Sinirlenmişti. Bunu kasılan yüz hatlarından tahmin edebiliyorum. Bana doğru yaklaşınca 2 adım geri gittim. Bana her yaklaştığında geri geri gidiyordum. En sonunda sırtım soğuk duvara çarpınca ürperdim. Bana daha da yaklaştı. Aramızda 2-3 cm yer vardı. Bilerek daha da yaklaştı. Nefeslerimiz birbirine çarpıyordu. Onun kokusunu ilk defa bu kadar yakından kokluyordun. Ona has erkeksi bir koku. O kadar güzeldi ki. O kadifemsi sesiyle konuşmaya başladı.

- Biz birbirimiz için yaratılmışız. Dedi ciddiyetle.

+ Bunuda nereden çıkardın şimdi ?

- Sana en basit bir örnek vereyim mi ?

+ Ver. Dedim heyecanla.

- İsminin anlamı ne ? Dedi alayla gülerek. Ya şimdi bu romantik anın içinde ne alaka isminin anlamı ? Uzatmadan cevapladım.

+ Denizden karaya doğru esen tatlı Rüzgar. Dedim bilmişce. Ah şimdi fark ediyorum. Anlamının içinde Rüzgar geçiyordu.

- Benimkini ne biliyor musun ? Dedi.

Kafamı olumsuz anlamda salladım. Halbuki biliyorum ama bunu ondan duymak istiyordum.

+ Denizden karaya doğru esen " sert ' Rüzgar. Dedi hafif gülümseyerek. Sert kelimesini söylerken sesi yükselmişti. Sonra devam etti.

- Bizim aramızda ki tek fark benim sert senin ise çok masum olman Meltem.

Ah tanrım bunlar çok duygusal. Elini yanağımda gezdirmeye başladı. Şu an onu ısırasım vardı ama bu çocukça muziplikten hemen vaz geçtim. Sonra konuşmaya devam etti.

+ Benim masum Rüzgarım olur musun Meltem ? Dedi merakla. Gözlerine baktığımda o yoğun duyguyu gördüm AŞK. Hiç bekletmeden cevap verdim.

- Sonsuza dek senin masum Rüzgarınım Rüzgar. Dedim aşkla. Gözlerimi kapatıp olacakları beklemeye başladım. Bir anda kendimi güçlü kolların arasında buldum. Rüzgar beni kucağına almıştı. Ilk tanıştığımız gün gibiydi. Ne yapacağını bekledim. Merdivenlerden çıkmaya başladı. Odamın kapısını açıp beni yatağa yerleştirdi. Ah lanet olsun bu çocuk benim odamı nereden biliyordu ? Bu konuyu daha sonra konuşacağıma dair aklımın bir köşesine yazdım. Rüzgara baktığımda t-shirt' ünü çıkarmış Boxerıyla duruyordu.

Ah çok yakışıklı. Bir dakika ne oluyor lan. Hiç ses çıkarmadım. Sadece gözlerimi kocaman açtım. Ne yapıyordu bu çocuk ? Yavaşça yatağa uzandı ve bana ters ters bakmaya başladı. Ne ? dercesine baktım ona.

- Üstünü değiştirmeyi düşünmüyor musun ? Dedi alayla. Lanet olsun ki yine ve yine haklıydı. Yavaşça dolabıma yöneldim. Pijamalarımı çıkardım. Pijamam şort ve body. Üstünde tatlı pamuk şekerler var. Ah ne tatlı ama ( ! ) Pijamalarımı alıp tam banyoya gidicektim ki Rüzgarın sesiyle durdum.

- Burada giyin güzelim. Dedi alayla. Gözlerimi devirdim ve " Daha çok beklersin Rüzgar Ersen." diyip banyoya girdim. Kahkahasını duyabiliyordum. Hemen üstümdekileri çıkarıp pijamamı giyindim. Salık saçlarımı ev topuzu yaptım. Ah çok uykum gelmişti. Banyodan çıkıp yatağa ilerledim. Yatağa iyice yayıldıktan sonra Rüzgar pikeyi üstümüze çekti. Bana sarıldı ve beni kendisine çekti. Bende ona döndüm ve sımsıkı sarıldım. O kadifemsi sesiyle uykuya daldım.

- Iyi geceler sevgilim.

PAPATYA KADINIBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!