II/V

867 146 392
                  

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

☆ミ☆彡☆ミ☆

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

☆ミ☆彡☆ミ☆

"ve benim mucizevi gömleklerim sayesinde senden etkilenmeyecek tek adam bile tanımıyorum."

harry liam üzerinde yarattığı harikalara gururla bakarken bir yandan da saçındaki inatçı tutamı yatırmaya uğraşıyordu. suyun fayda etmediğini fark ettikten sonra annesinin sadece özel günlerde kullandığı bir çiçeğin özütünden elde ettiği jölemsi kremden birazını saçına sürmüştü.

"bence hazırım artık, fayton için izin aldın mı?" harry hala onun gömleğinin yakalarındaki el işlemesi dantel detaylarını eliyle düzeltirken kaşlarını çattı.

"ben mi alacaktım? annemle konuşmadım ama izin vereceğinden şüphem yok. hadi, geç kalma!" elinden tutup kendi etrafında döndürürken belindeki kırık beyaz, ipek kuşağın da dönmesine ve açılmasına sebep olmuştu.

"mükemmelsin güzelim, zayn'den bir evlilik teklifi almadan döneyim deme." kuşağını yeniden sıkıca bağladı ve liam'ı tekrar elinden tutarak annesinin yemek yaptığı, babasının da klasik sütlü ingiliz çayı eşliğinde günün gazetesini okuduğu ve gemma'nın da kanavice işlediği sıcak mutfağa doğru çekiştirdi.

annesi yüzünde parıltılı bir gülümseme ile liam'ı süzerken alması gereken onayı çoktan kaptığı için mutlu olmuştu harry, çünkü kimseyle bir ağız dalaşına girmek istemeden bahçede sakince kendi başına kitap okumak istiyordu.

"liam, göz alıcı gözüküyorsun oğlum!" annesi elindeki tahta kaşığı bırakıp ellerini önündeki beyazı yer yer solmuş ve yırtılmış dantelli önlüğe sildi. "harry, sen de kendine göre birisini bulsan da seni de göndersem böyle artık." gözünde biriktiğine inandığı göz yaşlarını silerken harry göz devirmiş ve liam'ı sırtından ittirmişti.

"liam dur!" gemma uçuşan eteklerini umursamadan elinde birkaç renk şapka ile gelirken harry en önemli aksesuarlardan birisini unuttuğuna gerçekten inanamıştı.
"siyah, uygun gibi duruyor."

gemma birleşme yerleri gümüş işlemeli olan siyah parlak şapkayı başına takarken harry, özenle uğraştığı saçlarının bozulduğuna emin olduğundan suratını asmıştı.

the last great ballroom waltz. | larry stylinson Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin