*Psst* Notice anything different? 👀 Find out more about Wattpad's new look!

Learn More

"Hayır Jamie buna gerek yok"

"Ama Neden"

"Senden korkuyorum"

Kelimeler ağzımdan istemeden çıkmıştı ama böyle dusunuyordum. Jamie'nin evi.. Öncelikle annem ve babam izin vermezdi ikincisi istemiyordum. Her ne kadar onu istesemde korkuyordum işte. Yüzü gözle görülebilecek bir şekilde hayal kırıklığına uğradı.

"Sende diğerleri gibisin işte.."

"Jamie öyle demek istemedim."

"Ya ne Jessica? Dün beni istedigini söylerken bugün evime gelmek istemiyorsun. Sende benden korkuyorsun. Vücuduma dokunmak bile istemeyeceksin"

"Jamie asla senden igrenmedim ben. Bunu sende biliyorsun. Seninle birlikte olmak hâlâ istiyorum ama sen zamanı gelince dedin ve ben seni acele ettirerek canımı yakmanı istemiyorum. Biliyorum bana zarar vermezsin ama korkuyorum Jamie. Elimde değil. Ayrıca evine gelmeme annem izin verse bile babam asla izin vermeyecektir. Elimde olan bir şey değil."

"Sana asla zarar vermeyeceğimi biliyorsun. Öyleyse neden korkuyorsun?"

"Bilmiyorum.."

Gozlerimin içine bakıyor ve yeniden kontrolü elimden alıyordu. Yüzü yumuşadı ve elini suratıma koydu. Elimi onunkine sabitledim.

"Jessica.. Kurtul bu düşünceden. Seni Seviyorum."

"Bende seni Seviyorum"

Gülümsedi bende öyle.

"Jessica, bugün pazar. Yalvaririm benimle kal"

"Jamie neden"

"Çünkü bugün Pazar"

Sesi anlaşılmayacak şekilde buruldu. Düşündüm pazar olmasının nedeni ne olabilirdi? Birden dün konustuklarimiz aklıma geldi ve sesi icimde bir yerlerde yankılandı "Her hafta pazar gecesi Jessica" duraksadim.. Aman tanrim..

"Jamie.."

"Lütfen Kal.."

"Tamam, kalacağım"

O sırada garson konuşmamızı keserek yemekleri ve şarabı masaya bıraktı ardından selam verip uzaklaştı

"Teşekkür ederim Jessica"

"Nasıl izin alacağım?"

"Hiç eve gitme. Ara onları"

Başımı salladım yemeğimizi yedikten sonra ariyacaktim. Jamie şu mesur şaraptan bardagima dolurdu kendisine de koydu ardından şişeyi masaya bırakarak bardağını havaya kaldırdı bende kaldırdım ve onunkine vurdum

"Neyine"

"Elbet bir gün sevisecegimiz güne"

Güldüm ve şaraptan bir yudum aldım hayli iyiydi. Daha önce içtiğim şaraplardan çok daha güzeldi ve hoş bir kokusu vardı. Normal şaraplar gibi değildi.

"Bu çok güzel Bay Vincent"

"Sizin kadar güzel değil Bayan Carter"

Gülümsedim ve yemeği yemeye başladım o da öyle bi süre yedik her şey mükemmeldi ve iyi hissediyordum. En son böyle hissettgimde sanırım 10 yaşında küçük bi kızdım. Baban bana uyuyana kadar masallar okur kraliçeler gibi yaşatırdı. Sabah kahvaltı yatağıma gelir akşamları televizyon başında uyumama izin verilirdi. Sabah uyandığımda ise yatagimda bulurdum kendimi. İster istemeden kendi kendime gülümsedim

"Jess, bu akşam.. Bi şeyler yapalım mı?"

"Nasıl şeyler?"

"ön sevişme gibi şeyler"

Deli (+18)Bu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!