Sevdim Seni Bir Kere

13 1 0

Uyandığımda oldukça rahat bir yatakta yatıyordum. Ne işim var benim burada ? Ah en son Rüzgarın arabasında uyuya kalmıştım. Yataktan yavaşça doğruldum. Etrafa bakmaya başladım.

Oda da siyah ağırlıklı ve beyaz geçişler vardı. Yatak çift kişilik ve beyaz bir renge sahipti. Kısacası oldukça lüx bir oda.

Ben böyle etrafa bakmaya devam ederken kapı açıldı. Gelen Rüzgar dı. Üstünde gri bir polar ve başında da gri üstünde elmas sembolü olan bir bere takmıştı. Altında da siyah bir pantolon giymiş. Yine çok yakışıklı. Bana doğru gelmeye başladı. Yüzünü incelemeye başladım. Oldukça kusursuz bir yüz hattı var. Tek tük bıyıkları çıkmış ve ona ayrı bir hava katıyordu. Bana doğru yaklaştı ve o muhteşem sesiyle konuşmaya başladı.

  - Iyi misin ?

+ Sayılır dedim soğuk bir tavırla.

  - Bana karşı neden böylesin ? Böyle davranarak eline ne geçiyor ? Dedi sorgulayan tavırla.

Haklıydı ona karşı neden soğuk davranıyordum ki ? Ne hakkım var buna. Bundan sonra ona daha iyi davranmaya çalışacağıma kendi kendime söz verdim. Hala benden cevap bekliyordu.

+ Soğuk değilim diye kestrip attım.

- Anlaşıldı. Alışveriş yapmaya ne dersin ? Belki biraz moralin yerine gelir. Dedi. Kahretsin yine haklı. Mert' i düşünecek halde değildim.

" Olur " dedim sevecen bir şekilde. Ben bile sesimin bu kadar neşeli çıktığına şaşırmıştım.

+O zaman ne bekliyoruz hadi çıkalım. Dedi ve odadan çıktı bende doğal olarak onu takip ettim. Hava oldukça güneşli sanırım ilk önce şort almam gerekecek. En sonunda arabaya bindik. Rüzgar herzaman ki gibi yola odaklanmış bir şekilde arabayı sürüyordu. Bende telefonumu çıkarıp Teoman - Sevdim Seni Bir Kere' yi dinlemeye başladım. Şarkı sözleri beynime doldukça ağlamaya başladım.

  Sevdim Seni bir kere
  Başkasını sevemem
  Deli diyorlar bana
  Desinler değişemem...

PAPATYA KADINIBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!