2.Bölüm Korku

24.8K 203 2
                  

   Ders biyoloji anlaşılan kutayda benim gibi sıkılıyordu. İkidebir offf diyip duruyordu bense onun bu haline kıkırdamaktan hocadan azar işittim ve ikimizde dersten atıldık koridorda kahkaha atıyorduk kolu belimdeydi ve güldüğümde kolunu belime daha sıkı sardı ve koşarak okuldan çıktık çokta meraklıydık ders işlemeye.

" Ee nere gidelim aşkım." dedi.

"Hımm aslında size gidebiliriz evde kimse yoksa." dedim yaka dugmeleriyle oynarken hoşuna gitmiş olcak ki gülümsedi ve o harika gamzeleri ortaya çıktı.

"Çok mu güzeller?" dedi.

"Anlamadım tatlım." dedim

"Gamzelerim diyorum çok mu güzeller öyle baka kaldında." dedi.

Bu çocuk aklımı okuyordu canım benim ya.

"Hadi gel arabaya gidelim bize gider vakit geçiririz."dedi ve göz kırptı. Demekki biraz yaramazlık yapcaktik.

Arabanın yanına gelince kapımı açtı bende koltuğa oturup çantamı arka koltuğa koydum. Arabanın önünden dolaşıp kendi koltuğuna oturdu anahtarı takıp çalıştırdı. Bense müziklere bakıyordum ve Maroon 5in Sugar şarkısını açtım birlikte şarkıya eşlik ediyorduk.

Ve arabayı bir yere park etti.

Kapıyı açtı ve içeri girdik. Odasinin nerde olduğunu bildiğim için merdivenlerden çıkmaya başladım koridorun sonuna gittim ve kapıyı açtım kendi parfümünün kokusu burnuma doldu içeri girdim ve yatağına oturdum bi kaç saniye sonra o geldi beni ayağa kaldırdı sonra döndürdü ve arkadan belime sarıldı. "Çok güzelsin bunun farkında mısın?" dedi nefesini tenimde hissettim ve titredim. 

"Sende cok yakışıklısın ve beni etkiliyorsun farkında mısın?" dedim. Hemen ukala tavrıyla "Etkilenilmeyecek insan mıyım?" dedi. Ona doğru döndüm ve koluna vurdum. Sonra dudaklarını dudaklarıma sürttü ve dudaklarimi öpmeye başladı bense hem onun öpmesine karşılık veriyordum hemde gömleğinin düğmelerini açıyordum. Sonra dudaklarımdan ayrılıp gömleğini çıkarttı benimde askılı olan üstümü çıkartıp attı. Gözleri sudyenime takilmisti ve gözlerini sudyenimden alıkoyamadigi için kemerini çözemiyordu ve o sudyenime bakarken bende onun ellerini çekip kemerini çözdüm ve pantolonu aşağı indi. Ellerini şortuma götürüp düğmesini açtı sonrada aşağı indirdi sadece iç çamaşırlarımla kaldığım için biraz utanmıştım eliyle başımı kaldirdi "Benden utanmani istemiyorum ve o güzel gözlerini kacirman hoşuma gitmiyor." dedi.
                            ***

Arkama baktigimda ise kutay hem sırıtıyor hemde yanıma geliyordu."Hoşuna gittimi."demesiyle gözlerimi devirdim oda kafasina geriye atıp kahkaha attı."Buna cevap vermek istemiyorum bitanem.Hadi ne bekliyorsun banyoya." kutayda yanıma gelip belimi sıkıca kavradı kolları bacaklarima gitti ve beni kaldirdi banyoya vardığımızda kapıyı açtım ve içeri girdik. O kadar güzel kokuyorduki çiçek bahçesi gibi banyonun kenarında 2-3 tane kırmızı mum vardı. "Hadi birtanem gel orda bekleme." dedi ve elimden tuttup çekti. İlk önce beni o sıcak suya sonrada yanıma geldi kafamı göğsüne koydum ve o şekilde bir süre sessizce durduk sessizligi bozmak istemiştim tam birsey diyecektim. Parmağını dudaklarima koyup."şııtt sessiz ol ve biraz dinlen tatlım sonra birlikte biraz uyup kalkicada yemek yaparız." işte ben seni bu yüzden çok seviyorum. Kollarımı daha çok vücuduna sardım ve uykuya daldım.

Bu ilk Hikayem biraz amatör oldu ama ins. Begenirsiniz :)) bu hikayeyi daha önceden kurguladim bu yüzden bölümler erken gelicek.

YANSIMA Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin