Yeni Çocuk

27 2 0

Herzamanki gibi okula adımımı attığım gibi bütün gözler üstümdeydi. Havalı bir şekilde yürümeye devam ettim. Bana bakanları gördükçe sinirim bozulmuyor değil. Bazen bu kadar popüler olmaktan nefret ediyorum. Bunları düşünürken bana doğru gelen tanıdık yüzü gördüğümde sırıttım. Bu en yakın arkadaşlarımdan Yağmur. Aslında okulda pekçok arkadaşım var ama gözde olanlar bir grup olarak takılır. Bu grupta malesef bende varım. Hatta grubun lideriyim :(

Sarı saçlarını savura savura yanıma geldi Yağmur.

- Napıyosun götü boklu ?

+ Iyiyim sümüklü. Ya sen ?

- Bende iyiyim. Kızım sana bomba gibi bir haberim var. dedi Yağmur.

+ Neymiş o bomba haber ? Dedim.

- Okula yeni bir çocuk geldi. Bir görsen nasıl yakışıklı. İlk gördüğümde kalp krizi geçiriyorum sandım asdjhklsjh ( evet Yağmur bu gülüşü yapabiliyor. )

+ Ee banane bundan beyinsiz arkadaşım ? Hayır sen gerizekalı falan mısın? Banane bundaaaan ?

- Off tamam be hemen atarlanma.

Yağmur' a söylene söylene sınıfa doğru yürüdüm. Hayır anlamıyorum ki banane yeni çocuktan ? Benim zaten bir sevgilim var. Sonunda sınıfa geldik. Ama malesef " yine " geç kalmıştık. Hiç takmadan kapıyı açtım ve sırama geçtim. Yağmur da önüme oturdu. Ders kimya. Hocalar genellikle bana karışmaz. Kafamı sıraya koydum ve uyumaya çalıştım.

Gözlerimi açtığımda teneffüs zilinin çalmasına 6 dakika kalmıştı. Yine uyumayı planlarken kapı tıklatıldı. Hoca " gir " diyince kapı açıldı. OHA ABOV FIŞŞ ANNEY.. sajsjajgjhs Bu insan mı ?

PAPATYA KADINIBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!