♥Tanıtım♡

84 0 0

Annemin bögürmeleriyle uyandım.Allah için yaz tatilinin ilk günü böyle uyandırılırmı insan.Gerçi ben annemin gözünde insan sayılmam. Düşüncelerimden annemin yorganı üstünden çekmesiyle uyandım. Unutmuşum şu lanet olasıca kampa gideceğime. Kampa falan bakmayın zengin değiliz.

Ben Güneş Ergün annemin patronunun ayarladıgı bi biletle antalyaya sıkı bir yaz kampına gidiyorum .Babamı sorarsanız ben doğduktan 1saat sonra abimi alıp ortalıklardan yok olmuş ondan  bir daha haber alamadık.

  -Güneşşşş hadi otobüs kaçacak.

  -tamammmmm  beeeeee

 

-bağırma anneye terbiyesiz.demesiyle ayağa kalktım.

Üstüme mavi salaş bir tişört altıma beyaz mini şortumu giydim . Sırt çantama tablet kulaklık şarj v.b koydum.mavi vanslarımı ayağıma geçirdim. Dünden hazırladığım Valizimi çekerek otobüse götürdüm ve annemi öptüm tabibir sürü nasihattan sonra kafam iyice şişmişti kampa en yakın arkadaşım sudeyle birlikte gidiyorduk.1ay sonra irem ve busede arkamıza gelecekler .Bu arada irem ve buse ikiz.

Otobüse binip yan yana oturduk .bir süre sonra kulaklıgımı takıp müzik dinleyerek uykuya daldım. Acaba bu kampta beni neler bekliyor

Merhaba yazdığımız ilk hikaye yanlışlarımızı görmezden gelin .Yorumlarınızı bekliyoruz.

Güneş Ergün----Iga Wysocka

Batı Uçar----Francisco lachowski

Buse&irem-Akar-Aycan&Nurcan şencan

Ege Ay---Shawn Mendes

Efe Öz---Vini Wehara

Eymen ak---Cameron Dallas

Ayaz Bagcı----Finn Harries

Sude Tepe----Sofia karlberg

İdil Uçar----Jonny Ehicoine

Bulut Ergün ----Christian Collins

Yıldızların AltındaBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!