Kekeleyerek "E-evet"dedim başımı sallarken

"Şimdi nasılsın?"diye sordu yerim ağzını köpek ya "iyiyim Hocam" hocam kelimesini bastırarak söylemiştim.

"Tamam Bade" dedi. "Artık gitsem iyi olucak cüneyt hocam' dedim hocam derken kalbim 28 parçaya ayrılıyo gibi hissediyordum.

Mal mısın kızım sen? Neyse cüneytciğimin yanından ayrıldıktan sonra kulaklıklarımı kulağıma yerleştirip Nil karaibrahimgilden Evlenmek gerek şarkısını son ses açtım.

Şimdi benle kimler evlenmek ister canım hem yuva kurmak hem eğlenmek ister yaşım geldi annem dedi onun gibi evlenmek geldi.

Anne benim uçmam gerek istemiyorum pilav yapmak sana bir de torun gerek istemiyorum çocuk bakmak

Anne ben aşka inanmam önce aşık olmam gerek. Evlilik benim solmam demekkkkk

İçimden şarkıya eşlik ederken mahalleyede girmiş sayılırdım kapıda Mert'ler oturuyordu Mert dediğim benim kuzenim değil mahallenin futbolcusu olarak takılan bozuntu. 2 senedir peşimden koşmasina ragmen cocukla 5 kelime konuşmamısımdır.

"Ooo bir selam da mı yok yaban gülü"deyip Kahkaha attı beyinsiz malukat.

"Yaban gülü ablandır uza şurdan messi bozuntusu"dediğimde arkadaşları gülüyordu ama o gülmüyordu Ablası abimle cıkmıştı bir dönem sonra ayrıldılar bu beyinsiz yüzünden

Ablasına gidip abisiyle konuş kardeşiyle çıkmama izin versin ikna etsin mi ne demiş ablası da abime diyince baya bir azar işitmişim sonra abim ablasından ayrılınca ablasıda ona iyi bağırmıştı

Sorunlu lan bu çocuk cidden "Çıkın bizim kapıda oturmayın."dediğimde Mert ayaklandı. Göz göze geldik hatta burunlarımızı deyiyordu.

"Sen salak mısın yoksa bu kılıktan çıkamıyor musun"deyip onu ittim geri geri merdivenleri inerken arkadaşlarıda ayaklanmıştı.

"Görüscez Bade Hanim"deyip güldü. Sen gülme nolur senin yerine Cüneyt hoca gülsün ne diyosun kızım sen? Ne cüneyti cüneyt nerden cıktı şimdi?

İyice mallaştın Alkış Bade Özgün

Eve yeni girdiğim için çantayı yere çeketi onun yanına bırakım odaya girip dar kot pantolonumu onun üzerine cool yazan turkuaz yarım tişörtümü geçirdim.

"Yolda misiniz tunç"yazıp yolladım kuzenciğime

"Evet bitanem geliyoruz 10 dakikaya orda oluruz heralde" yazmış

Heyyo yaşasın kuzenlerimi çok seviyorum ulannnn

10 dakika sonra kapı çaldığında hoplaya zıplaya kapıyı açtım.

Teyzem "oo badecigime bak sen teyzesine kapı açarmış"dedi

"Sen hep gel hep açıyım bebeğim" diyip kollarımı boynuna doladım.

Sonra buse boynuma atladı buseyle aynı yaştayız Tunç bizden 1 yaş büyüktü

Sıra Tunç'taydı tunç evrime kafa atmış bee "Oha benim aşkıma bak sen la cok tattlı olmuşsun ya"deyip ona da sarıldım harbiden taş taş

Bu arada buseye de tunç'ada aşkim derim hep aynı yani alışkınlar şasırmıyorlar

Buseyi kolundan cekip odama cıkardım

"İyki geldiniz bebegim ya"deyince o da "aynen aşkım gelmeden burdaki senin okulunla anlaştık 3 aylık bu okuldayız bebeğim misafir öğrenci olaraak"deyince sevinç çığlıklarini kopardım.

"Ee okul nasıl bebeğim iyi mi erkek felan ne is"diyince burnumu kırıştırdım

"Yok la ne erkeği bir tane kankam var Enis öküzü kanka tanışmamız o kadar ilginç ki anlatsam inanmazsın"

"Ee anlat o zaman canımın içii"deyince

"Kanka anlatmam uzun hikaye sonra olsa"dedim ikna edici sesimle

"Tamam aşk ee başka neler var"deyince aklıma Cüneyt hoca geldi

"Yook bisey ne olsun sizde artik ordasiniz beraber görelim teyze kızı"deyip tekrar sarıldım nasılda özlemişim iti ya

Akşam yemeğine indik birlikte yemeği yiyince yol yorgunu olduğu için annem onlari erken yatırdı hahaha yarın birlikte okula gidiyoruz

2 kuzen aşkimla çok eğlenceli olcak çok.

Sabah bilerek erken kalkmıştım dişlerimi fircalayıp Tunçla busenin odasına yavaşca girdim"Hadi teyze kızı,teyze oğlu geç kalıcaz"dedigimde ikiside gözlerini araladı.

"Tamam kalktık Bade dur ya"dedi teyze oğlu tunç bey

İkiside ayaklanıp banyoyo girdi buse. Tunçu da üstünü giyinmesi için odada yalnız bıraktım

Kendim odaya girip geceliklerimi çıkarıp siyah belden oturtmalı elbisemi giydim. Siyah bir şapkayla kombinimi tamamlamıştım. Odadan çıktığımda mertinde giyinmiş olduğunu gördüm siyah pantolonun üzerine kot gömlek onun üzerine siyah deri çeketi giymiş pek yakışıklı görünüyodu. Buse ise turkuaz pantolonunun üzerine kırmızı kazak giymişti o da süperdi .Ee kimin kuzeni benim kuzenciklerim ya canlarim canlarim.

"Ders programını at Eniss"yazıp yolladım

5dakika sonra mesaj gelmişti ders programını bakıp bayılmam bir oldu yine mi Edebiyat? Dersi değilde adamı izleyesim geliyodu. Tahtayı değilde adamı izleyesim.

Yeni Edebiyat ÖğretmenimBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!