Mé pravé jméno je Jane Arkensaw A.K.A Jane The Killer. A tohle je, jak jsem se setkala s Jeffem. Tohle je ten důvod proč se na něj koukám, tím způsobem, kterým se na něj koukám a tohle je důvod, proč ho chci zabít.

Když jsem slyšela, že se přistěhovala nová rodina, nebyla jsem tak překvapená jelikož je to pěkné sousedství a vzhledem k tomu že ten dům byl celkem levný, na to, že to bylo pěkné sousedství, ani jsem nad tím nějak nepřemýšlela. Tehdy mi bylo asi něco mezi 13-14. lety, když šlo všechno do pekel. Nikdy jsem doopravdy nemluvila s Jeffem když se přistěhoval, vlastně je zajímavé, že jsem s ním mluvila až té noci ale... to necháme zatím být.

Můj první dojem zJeffa byl takový že, to byl milý kluk. Vypadal na to že měl dobré známky a že se málo kdy dostává do rvaček. Možná dokonce, i docela cool chlap, kdyby se někdy, někomu otevřel. Jeho brácha Liu vypadal, že dával rodinu nade vše. A tak, když tak seděli vedle silnice ani jsem nad tím nějak moc nepřemýšlela a... prostě mě nějak, tak nezajímali. Připravovala jsem se na školu a šla jsem celkem pozdě, abych se přiznala. A hlavně oni šli pozdě. Já jsem málokdy byla pro něco pozdě, takže tohle byla vyjímka. Zvláště na školu jsem si vždy udělala čas. Byla jsem docela dochvilná. A nebyla jsem ani překvapená když k nim Randy přišel, na tom jeho debilním skateboardu. Randy byl takovej šikanátor, taková strašná mlátička. Vždycky si z každýho utahoval a okrádal. Důvod proč mě rodiče do školy vezli autem, byl ten, abych nejezdila autobusem, jelikož každý kdo jezdil autobusem tak ztratil svoje peníze na oběd, jelikož Randy přišel se svojí partou a vymlátil znich peníze. Každý mu ihned podlehl, nikdo se nesnažil s tím nějak bojovat, nikdo se Randymu vlastně nikdy nepostavil. A tak jsem se koukla od okna pryč, protože jsem nepotřebovala vidět další dvě děti, jak z nich vymlátí peníze. Ale nakonec jsem byla zvědavá a tak jsem znovu vykoukla a viděla jsem Jeffa jak se mu postavil. Říkala jsem si. ,,Jenom si sedni. Nechovej se debilně!" A potom jsem viděla jak Jeff praštil Randyho do tváře a zlomil mu zápěstí. ,,O můj bože! Ty idiote!" Randyho parta byla proslulá tím, že měla nože ale ty Jeffa nezastavily. Moji rodiče běželi dolů ze schodů a ptali se mě co se dělo. Když vykoukli ven, Jeff už pobodal toho hubeného chlapíka, myslím že se jmenoval Keith. A ten se někam rozběhl a řval a Troye sundal jedním, jediným praštěním. Jelikož můj dům byl právě naproti tomu co se dělo tak jsem viděla úplně všechno. Alespoň já teda, moji rodiče přišli moc pozdě. Vlastně do té části, kde Randy ukradl jejich peněženku.

Jeff s Liem utekli a přijela policie. Většina z těch tří idiotů ležela na zemi jelikož je doslova rozmlátil na cucky. Děsilo mě, že se Jeff tvářil tak šťastně. Zamotal se mi z toho žaludek. Liu se na něj koukal, že tohle to nedělá často. Něco bylo špatně,něco nebylo v pořádku. Každopádně, moji rodiče mě odvezli jako každý den do školy a varovali mě abych se nebavila s Jeffem. Jako první hodinu jsem měla výtvarnou výchovu a tak jsem Jeffa neviděla až do konce školy. Do teď vidím ty barvy, které jsem zde kreslila ale vsoučasnosti už vidím všechno šedě.

Jsou to poslední barvy, které si pamatuji. To je nejspíše cena někoho, kdo ztratí svoji nevinnost. Neviděla jsem Jeffa až do poslední hodiny dne. Něco bylo špatně, normálně by lidé ztakového činu byly nějak podezdřelí. Ale Jeff ne. Jeff se usmíval. Vypadal doslova jako blázen. Měl takový sadistický úsměv. Něco bylo prostě špatně, vím že to bylo špatně. Nikdo kromě mě nevěděl, že Jeff je blázen. Další den vypadal jako každý jiný. Jako kdyby se nic nedělo, v tom před Jeffův dům přijela policie. Věděla jsem že s tímhle tím nikdo nemůže utéct. Ale zatkli někoho jiného než Jeffa. Sebrali Lia. Něco mi nepasovalo. Přece by Jeff neudal vlastního bratra, když to udělal on. A potom Jeff vyběhl ze dveří se svojí matkou a řval. ,,Já jsem to udělal! Liu řekni jim.... Řekni jim, že jsem to byl já!" Neslyšela jsem co policista odpověděl. Asi něco jako: ,,Nech to být dítě." Jeff si lehnul na podlahu a brečel. Matka ho hladila po zádech a policejní auto odjelo. Každý by byl vtéto situaci smutný.

Jane The Killer**CZ Příběh**Přečti si tento příběh ZDARMA!