#15

10.7K 1K 335

1. Telefona gelen garip ürün mesajları.

Benim telefonuma hiçbir zaman mağazalardaki abidik giysi reklamlarından mesajlar gelmiyor ki buna çokta gerek duymuyorum. Ama Ece'yi geçen hafta Koton'un indirim mesajını dikkatle okurken görünce bu durumun kızlar için ne kadar önemli olduğunu anladım. Bu yüzden saygı duyuyorum, zaten benim telefonuma da sadece Dominos'un yemek promosyon mesajları geliyor. Ama... CİNSEL ÜRÜN SATAN MESAJ NEDİR? Ya diyecek bir şeyde bulamıyorum. Mesajları silmekten de hoşlanmıyorum, o orada kalıyor öyle. Hani birisi görse hakkımda ne düşünür tahmin edemiyorum. Ayrıca sapın birisiyim ihtiyacım olmayan bir ürünün mesajını neden görüyorum? Ne demek kayganlaştırıcı jel 99 lira? İstemiyorum.s

2. Ailenin odaya girmesiyle ortaya çıkan uygunsuz her şey...

Neden annem odaya girdiğinde Tumblr ana sayfamda sevişen bir çift çıkıyor? Ya da neden babam odaya girdiğinde izlediğim videoda adam ağız dolusu sövüyor? Niye? Babam beni kerhaneci sanıyor lan, yaktın beni Tumblr... Buradan küçük bir rica, imanlı postları rb yapın tümbürük halkı, teşekkürler.

3. "OOO SENİN HOŞLANDIĞIN KIZ DEĞİL Mİ O?"

Sevgili arkadaşlarım, hoşlandığım kız görüş alanınıza girdiği zaman dirseğinizle karnıma vurarak onu işaret etmenize gerek yok. Utanmazsanız pankart açın, kızın ondan hoşlandığımı bilmesine gerek yok. Ayrıca dirseğinizle dürterken karnımı çürüttünüz.

4. Bayramda para vermeyen insanlara Facebook'ta küfür eden nesil.

Nasılsınız? Beyniniz götünüze kaçmıştır şimdi sizin ne güzel. O insanların belki parası yoktur hiç düşündünüz mü? Şeker neyine yetmiyor? Kadının vermediği beş lirayla şirketin mi battı? Bir düşünün bakalım bayramlar para için mi var yoksa aile içi iletişimin gelişmesi için mi? Şimdi birisi çıkar ön yargılısın der hakaret eder bana, umurumda değil. Siz saygı göstermiyorsanız saygı da bekleyemezsiniz.

Yaşlanınca ben inadıma para vermeyi düşünmüyorum, istediğiniz kadar hakaret edin. Bana ne, yaşlanıyorum saygı göstermiyorsunuz birde para bekliyorsunuz. Onu geçiyorum parayı verince miktarı beğenmiyorsunuz. Çek mi yazalım ne yapalım? Üç kuruş para için kendinizi rezil ediyorsunuz.

5. Yemek programları.

Şu beş altı kişinin toplanıp yemeklerin eleştirildiği programlardan hiç hazzetmiyorum. Bu programı yayınlayan insanında vicdanından ciddi anlamda şüphe ediyorum. Biz medya olarak bu kadar alçakta mıyız? Tamam yemek yapmasını öğreten programları destekliyorum ama gelip de buralarda Yemekteyiz bilmem nerdeyiz yan yattı çamura battı ıvır zıvır şeylerden bahsetmeyin. Çünkü sürekli söylüyorum kafanıza girene kadar söylemeye devam edeceğim: DÜNYADA İNSANLAR AÇLIKTAN ÖLÜYOR. Sizin o burun kıvırdığınız, yemek istemediğiniz, eleştirdiğiniz, beğenmediğiniz hatta ve hatta sokağa attığınız o yemekleri bulamayan insanlar var. Somali'yi geçiyorum, içimizden bir örnek vereyim; sokaklarda binlerce aç insan dolanıyor. Sokaklara atılmış, elinden parası alınmış yaşlı insanlar banklarda uyuyor. Çöpten yemek yiyorlar. Düşünebiliyor musunuz? Sizin beğenmeyip çöpe attığınız o yemekler bazı insanların akşam yemeği. Çok şey istemiyorum; biraz bilinçli olun ve mantıklı davranın.

6. "Hir yirdi Suriyelileri giriyirim.s"

Evet, bu çok hassas bir konu. Lütfen birisi çıkıp burada bana siyaset yapmasın. Bu konu hakkında asla ama asla siyaset kabul etmiyorum. Siz ön yargılı davranarak konuya bakmış olabilirsiniz ben kesinlikle böyle bir şey yapmadım, olayları objektif inceledim.

Çok Güzel Hakaretler BunlarBu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!