Burçların Direksiyon Durumları ve Hayalindeki Araba

27.9K 721 53

Koç Burcu

Direksiyon başındayken başka bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı araba kullanmaya bayılır. Refleksleri çok iyidir ve tam zamanında önlemini alıp Tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insani araba kullanırken rahatsız etmeyin, içindeki trafik canavarını uyandırabilirsiniz!

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Koç burcu insaninin hayalini kırmızı bir spor otomobil süsler. Otomobilin müzik sisteminin iyi olması onlar için hayati önem taşır.

Boğa Burcu

Boğa burcu yaşamı seven, ondan haz almayı seven bir burçtur. Boğa burcu insanı genelde sakin olarak tanınır, ancak trafiğe çıktığında iş değişir. Kinci ve maceraperest olmaları onların direksiyon başındaki tavırları üzerinde belirleyici rol oynar. Boğa burcu sürücüsüne karşı trafikte dikkatli olmak gerekir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL ; Doğaya düşkünlüğü otomobil seçiminde de kendisini gösterir. İçinde rahat edebilecekleri otomobilleri seçerler. Gri ve kırmızı en çok tercih ettikleri renklerdir.

İkizler Burcu

İkizler burcu insanı gençliğin ve dinamizmin sembolüdür. Bunun nedeni ikizler insanının hangi yaşta olursa olsun genç ve çocuksu kalmayı başarmasıdır. Maceradan hoşlanırlar ve çok meraklıdırlar. İkizler sürücüsü hızlı, sinirli ve sabırsızdır.

HAYALiNDEKi OTOMOBiL ; Onun değişken karakteri farklı otomobilleri beğenmesine yol açar. Biraz maymun iştahlı olduğu söylenebilir. Seçtiği otomobil mutlaka gündemde ve modern olmalıdır.

Yengeç Burcu

Çok duygusal, hayalci, çocuksu insanlardır. Yengeçler ölçülü ve dikkatlidirler. Direksiyon başında da dikkatlidirler. Trafik kurallarına uymaya özen gösterirler ve birisi bir hata yaptığında oldukça sinirlenirler. Emniyet kemeri takmadan asla yola çıkmazlar.

HAYALINDEKI OTOMOBIL ; Görünüş ve lüksten çok fonksiyon önemlidir. Aile otomobillerini tercih ederler. Fazla hız yapmamalarına rağmen güçlü motorlu otomobilleri tercih ederler. Bir markaya güven duyarlarsa kesinlikle değiştirmezler.

Aslan Burcu

Otomobil kullanırken kendine çok güvenir. Can sıkıcı olaylar karsısında soğukkanlılığını korumayı başardığı için hemen hemen hiç hata yapmaz.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Soğukkanlı olan aslan burcu insani kendine güven veren güçlü ve sağlam otomobilleri tercih eder. Bu nedenle aslan burcu insaninin hayalini her türlü lüks ve konfora sahip araçlar süsler.

Başak Burcu

Hayatının bir parçası olan titizliği otomobil sürerken de gösterir. Kurallara oldukça fazla özen gösterir. Ancak sabahları sinirli olur ve sabah otomobil kullandığında etrafına öfke saçabilir.

HAYALİNDEKİ OTOMOBİL; Detaylara önem verir, otomobilinde de konfor ister. Sağlam geniş ve ekonomik bir otomobil onlara göredir.

Terazi Burcu

Trafikte son derece kibar olmalarına karşın oldukça kararsız davranışlara sergilerler.

Sürekli diğer arabalara bakarlar. Otomobil kullanmak kesinlikle bir zevk değildir.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; İç ve dış dizaynı önem taşır. Teknik ayrıntılar genellikle fazla önem taşımaz. Terazi için otomobilin çizilmesi tam bir felakettir.

Akrep Burcu

Çok kıskanç olmasıyla tanınan akrep burcu, hataları affetmeyen ve saldırmak için fırsat kollayan bir karakter barındırırlar. Sakin görünseler de bir hata ile karşılaştıklarında bağırıp çağırmaktan geri kalmazlar.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; En son model hızlı ve güçlü otomobillerden hoşlanırlar. Motor sır dolu bir kutu değil, yakından ilgilendikleri bilgi sahibi oldukları bir şeydir. Güçlü otomobille hava atmaya bayılır.

Yay Burcu

Özgürlüğüne düşkün olan yay burcu maceraya bayılır. Kendisini çok iyi tanır ve özelliklerinin farkındadır. Trafikte korkusuzdur. Trafik kurallarına uyar ve diğer sürücülere saygılıdır.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Konforlu ve sevimli otomobillerden hoşlanır. Otomobillerinin herkeste bulunmasını istemezler üstü açık ya da en azından sunrooflu bir otomobil tercih ederler.

Siz siz olun sakin otomobilini eleştirmeyin.!

Oğlak Burcu

Oğlak burcu yönetici olmak için yaratılmıştır. Organizasyon yeteneği güçlüdür.

Reflekslerine, hızına yani otomobiline hakimdir. İyi bir sürücüdür.

HAYALINDEKI OTOMOBiL; Kullandığı otomobil mutlaka en son model olmalıdır. Satış sonrası servise de büyük önem verir.

Kova Burcu

Hayatını olduğu gibi trafik kurallarını da hiçe sayar. Diğer sürücüleri küçümseyen bir tavrı vardır.

HAYALINDEKI OTOMOBIL; Kova burcu insanı otomobilinin dikkat çekici ve son model olmasını ister. Uyumlu bir dizayn, eksantrik bir iç donanım, büyük boyutlu geniş bir panel ve güçlü motor otomobilinde aradığı özelliklerdir.

Balık Burcu

Hayalci ve romantik balık burcu insanı trafikte kurallara bağlıdır. Balıklar yolda tehlikeden uzak dururlar. Çok dalgın oldukları için tehlikeli durumlar yaratabilirler.

HAYALİNDEKİ OTOMOBİL; Canlı renkleri severler. Kullanılmış otomobil almaktan hiç çekinmezler. Eski otomobil alıp yenilemeye üşenmezler. Gezmeye meraklı oldukları için otomobilin rahatlığı da çok önemlidir.

Burçlarla İlgili Her Şey - ALFABu hikayeyi ÜCRETSİZ oku!