Previous Page of 3Next Page

After | (Türkçe)

spinner.gif

@imaginator1D, thank you for your permission! My friend (@zarryfect) asked her!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Kübra'ya yardımları için teşekkürler.

Harry'nin gereksiz tutumu beni rahatsız etmişti ama onun beni bırakacağını düşünmemiştim ve o şimdi gitmişti keşke onu neyin rahatsız ettiği hakkında konuşabilme şansım olsaydı. Bazen onun olduğu kadar inatçı oluyordum. Islak saç karmaşasını taradım ve üzerime bugün aldığım açık pembe iç çamaşırı giydim. Üzerime bir tişört geçirdim ve yarın için gereken şeylere bakındım. Tüm düşünebildiğim nereye gittiğiydi, biliyorum bu obsesif ve birazcık çılgınca ama dayanamıyordum. Umarım Molly ile değildir. Harry’I arayıp aramayacağıma karar vermeye çalışırken, Steph’den bu gece odaya gelmeyeceğine dair bir mesaj aldım. Neredeyse Tristan ve Niall ile yaşıyordu, orada bir haftada sadece 5 gece kalıyordu ve Tristan kesinlikle ona tapıyordu. Büyük ihtimalle o ona ne iş yaptığını ikinci randevularında söylemişti ve büyük ihtimalle hiçbir neden yokken ona bağırmıyordu. “Şanslı Steph.” dedim kendi kendime ve  onun televizyonunun uzaktan kumandasını aldım, Dalgınca parmaklarım tuşlara basıyordu ve en az yüz kere izlediğim Friends'in tekrarına denk geldim.  En son ne zaman televizyon izlediğimi hatırlamıyordum, genelde zamanımı Harry'le geçiyordum ya da ders çalışıyordum yada okuyordum. Sadece yatakta uzanıp basit bir komedi izlemek, Harry'le yapılan anlamsız bir savaştan kaçmak için güzel bir yöntemdi. Birkaç bölüm sonra, gözlerimin ağırlaştığını hisettim.  Uykulu halim bir an öfkemi kapattı ve Harry' iyi geceler mesajı attım, uyku beni içine almadan önce Harry cevap vermedi.

“Siktir.” Yüksek sesli bir ses beni uyandırdı. Sarsıldım ve karanlık odada tökezleyerek yönünü bulmaya çalışan Harry'i görmek için lambayı açtım.

“Ne yapıyorsun?” diye sordum. Bana doğru baktığında, gözleri kızarmıştı ve parlıyordu. Sarhoştu. Mükemmel.

“Buraya seni görmek için geldim.” dedi ve kendini sandalyeye bıraktı.

“Neden?” diye inledim. Onu burada istiyordum ama sarhoş ve sabahın ikisinde değil.

“Çünkü seni özledim.”

“O zaman neden gittin?”

“Çünkü beni rahatsız ediyordun.” Ah.

“Ben yatağa geri dönüyorum, sen sarhoşsun ve açıkçası tekrar kaba olacaksın.”

“Ben kaba değilim Tessa. Ve sarhoşta değilim, tamam öyleyim ama ne olmuş?”

“Sarhoş olmanı umursamıyorum ama bu okul gecesi ve uykuma ihtiyacım var.”  Eğer tüm bu zaman boyunca beni incitecek şeyler söyleyeceğini bilmeseydim, onunla tüm gece uyanık kalırdım.

“Okul gecesiymiş.” diye beni taklit etti. “Biraz daha sıkıcı olabilir misin?” dedi gülerek.

“Gitmelisin.” dedim ve geri yattım. Yüzümü duvara döndüm, bu Harry’den hoşlanmıyordum. Yarı-tatlı Harry’nin geri gelmesini istiyordum.  Bu pisliğin sabahın ikisinde odama tökezleyerek gelmesini değil.

“Ahh bebeğim, bana kızma.” dedi ama onu görmezden geldim.

“Gerçekten gitmemi istiyor musun? Sensiz uyuduğumda neler olduğunu biliyorsun.” Neredeyse fısıldıyordu.  Kalbim tekledi. Bensiz uyuduğunda ne olduğunu biliyordum ama  sarhoş ve benle alay ederken bunu bana karşı kullanması adil değildi.

“İyi. Kalabilirsin ama ben yatağa gidiyorum.”

“Neden? Benimle takılmak istemiyor musun?”

“Sarhoş ve kabasın.” Sonunda yüzümü ona döndüm.

“Kaba olmadım, tüm söylediğim sinirimi bozduğundu.” Yüz ifadesi tarafsızdı.

“Buda bir tür birine kaba olmaktır. Özellikle tüm sorduğum sadece işinin ne ile ilgili olduğuydu.”

“Ah Tanrım, tekrar bunu yapma. Hadi ama Tessa, sadece boş ver. Şimdi bunu konuşmak istemiyorum.” Sesi titriyordu ve kelimeleri ağzında yuvarlıyordu.

“Bu gece neden içtin?” İçmesini umursamıyordum, onun annesi değildim ve o bir yetişkindi. Her seferinde arkasında bir neden olduğu için içmesi beni rahatsız ediyordu.  Sadece eğlenmek için içmiyordu. Benden uzağa baktı ve çıkış rotasını planlar gibi kapıya yöneldi.

“Ben… ben bilmiyorum sadece içmem gerek gibi hissettim… ve içtim. Bana kızmayı keser misin? Seni seviyorum.” dedi ve gözlerini benimkilerle buluşturdu. Basit kelimeleri öfkemin çoğunu kaldırdı ve kendimi kollarını etrafıma sarmasını isterken buldum.

Previous Page of 3Next Page

Comments & Reviews (83)

Login or Facebook Sign in with Twitter


library_icon_grey.png Add share_icon_grey.png Share

Cast

Harry Stylesas Harry Styles
Indiana Evansas Tessa Young
Zayn Malikas Zayn Malik
Liam Payneas Liam Payne
Niall Horanas Niall Horan
Louis Tomlinsonas Louis Tomlinson
Zach Roerigas Noah

Who's Reading

Recommended