6.BÖLÜM

333 41 44

(HADİ BAKALIM PAMUK PARMAKLAR VOTE TUŞUNA 25 VOTE OLMADAN YENİ BÖLÜM YOK..ŞİMDİDEN HEPİNİZE ÇOK TEŞEKKÜRLERRR:P )

Uyandığımda başımı kaldıracak halim bile yoktu....Gözlerimi zorladım ve tam karşımda melek gibi uyuyan Adenin yüzüyle güne merhaba dedim..

O kadar sakindi ki..Yaşadığı onca öfkenin inadına mışıl mışıl uyuyordu..

Dudakları hafif miskin..Bebekler gibi..

Kirpikleri yanklarına düşmüş kıvır kıvır düzgün burnu yastıkla mutlu ve yanakları o elmacık kemikleri..

Tanrım şu an sadece biraz ilerimde olan adama yaklaşıp yüzümü boynuna gömüp o erkeksi kokusunu içime çekmek istiyordum..Yaklaştım ve yapmak istediğim şeyi değilde saçlarına yöneldim..

Kahverengi saçlarına elimi saldırıp yapmayı cok sevdiğim şeyi yaptım.Saçlarının hafif dalgasıyla mutluken hafiften mırıldandı ve gözlerini açtı..

Dudakları şaşkınlıkla açılırken gözleri gözlerime kaydı ve dudakları dudaklarımla birleşti...Bu masum bir öpücüktü..

Tamam aşk ve tutku fena duygular değildi ama ben bu opücüğün ardındaki sevgiyi hissedicek kadar yakındım ona..

Aramızdaki bağ ortaklıktan öfkeden ziyade başka birşeydi ama henüz adını koymadık.Belkide hayatımızdaki boşlukları dolduran bir sahneydi bu sadece ve bizim hayatlarımız tiyatronun ta kendisiydi...

Peki Ateş? Onun hayatımdaki yeri neydi? Onu sevdiğimden mi bunca şeyi yapıyordum hatta Adeni kullanıyordum yoksa onun beni terslediğinden ona karşı kinimden ve sırf alt etme duygumdan mı? Emin değilim..Ben birşeyi istediğimde benimdir! Birini istersem alırım! Ve hiç kimseye minnet eylemem!

Bu hayatımda kimseye kendimden daha fazla değer vermediğimdendir,..Hayatımda değer vericek çok kimsemde yoktu doğrusunu söylemek gerekirse..

18 yaşındayım ve sadece 5 sene üvey ailemle birlikteydim ve bir sene dışında bu beş senenin dört senesini Üvey babamın hastalığıyla geçirdik ve pek birşey paylaşamadık beni sevdiklerini biliyordum ama sevmek ile ilgilenmek bambaşka birşeydi..

Tüm bunlar benim ergenlik dönemimle aynı hamura katıldığında karman çorman bir tat çıkıyordu ortaya ve en sonunda üvey babam hayata gözlerini yumdu.Kalbine yenik düştü..Elif Annem beni çok seviyordu ve Devrim baba bizi bırakıp gittiğinde bana olan ilgisini kaybetti.Aynı şirketin ortağı olan Kenan Ümitoğlu ile beraber oldu ve bunu

Devrim babanın evinde yaptı.Bu kadın kafayı yemiş olmalı..Hayatını herşeyiyle öğrendiğimde 3 erkekle birlikte olduğunu öğrendiğimde çok şaşırmıştım..İlk aşkı Adenin babasıydı..Sonra benim üvey babamdı..En sonuncusuda Damla Ümitoğlunun babası..Yani Ateşin sevgilisi Damla..

Bazen dünya ne kadar küçük diye düşünüyorum bir girdap gibi en sondaki kişiyide ilk bştaki kişiyide içine çekiyor.Aden Ateş ve ben bu girdaba kapılan üç şanslı ve şanssız insan..

Aynı gün Üç şanslı insanda karmaşık duygularla açar gözlerini dünyaya..Ateş Sevdiği kızın kadınının Damlasının intikamıyla kavrulurken en yakın arkadaşının yani adenin ve nasıl duygular beslediğinden emin olamadığı bir sürtüğün yani suyun bu yoğun hayatında ne gibi roller aldıklarından habersiz kendi ruh dünyasında fırtınalarla baş etmeye çalışıyordur..Peki bu tufan ne zaman bitecek? Aden ile Su ve Su ile Ateş..Ateş ile Aden...karmaşık bir çember ve çemberin etrafında Ateş! Ateşin üstünde heran söndürmek arzusuyla kaynayan su..

Peki Adenin yeri ne bu hikayede ..Ateş ile Su'yun küllerini mi taşıyacak yüreğinde yoksa Su yu alıp götürecek mi uzak diyarlara?