Danger Love

spinner.gif

Samantha Monrou (19) : 


Dlhovlasá blondína zo zmyslom pre humor , nemá moc kamarátov totiž to povie čo si myslí nedáva si pred ústa servítku Žije obyčajní život teneegerky , party , alkohol , drogy sex nič iné jej v hlavé nebehá na vážne vzťahy nikdy nebola , ako vravieva je tu pre ňu strata času . .Rozumie si zo svojou sesternicou Amandou , ktorá záhadou zmizne Sam sa na tom nezdá to že odišla bez jediného slova , bez jedinej sms . Bude pátrať na vlastnú päsť kam sa jej zmizla milovaná sesternica .


Justin Bieber ( 19) :

Baby sa pod jeho pohľadom rozpúšťajú , priam sa mu hádžu pod nohy aby si ich aspoň všimol .

Podliehajú pri pohľade do jeho krásnych karamelovo hnedých očí , ako bonus krásny úsmev a vždy dokonalo vyčesané vlasy dohora .

Nežije obyčajným životom teneegera , baby má maximálne na jednú noc riadi sa helsom pojebať a odjebať .

Býva v dome zo svojimi kamarátmi , ako im hovorí on sú to jeho ďalšie ruky . Niekto by si pomyslel že chodí do školy aby sa mohol riadne zamestnať ale opak je pravdou živí sa sám už od 17 rokov , Justinov otec Justina a jeho mamu opustil keď mal Justin 10 rokov . Mama sa spila na smrť od vtedy si musel poradiť sám .

Má rozbehnutý biznis , je sprostredkovateľ predaja báb každý večer mu príde do domu 7-8 báb , Justin ich má za úlohu za dva dni naučiť ako sa chovať a naučiť sa heslo čo povie klient to platí . Ako náhle Justin vidí že sú pripravené predávajú ich do nočných klubov alebo bohatým klientom na sex .

 

 Lil Twist (18) : 


Lil je pravá ruka Justina , Justin luskne prstom a Lil maká ako Justin povie . V ich partii je najmladší a najviac buzerovaní .
Tak tiež baby pri pohľade na neho odpadávajú , je to sexy čokoládka ako mu vravia baby ktoré mal už v posteli .

Ryan Bulter (19) :
Taktiež pravá ruka Justina . Blondák s modrými očiami čo viac si žena môže priať . Ryan má priateľku ako to nazýva on kamarátka s výhodami . Ryan je mam pičista všetko má v prdeli , všetko mu je jedno .
Ale čo sa jedná biznisu je ostražití a nenechá sebou len tak zametať .

Lewis Cooper a Ben Smith sa do partie dostali nedávno . 

Comments & Reviews (17)

Login or Facebook Sign in with Twitter


library_icon_grey.png Add share_icon_grey.png Share

Cast

Justin Bieber as Justin Bieber
Candice Accolaas Samantha Monroe
Lil Twist as Lil Twist
Paul Wesleyas Ben Smith
Paul Walkeras Nick Brown
Justin Timberlakeas Patrick Brown
Ryan Butleras Ryan Bulter
Channing Tatumas Christian Baker

Who's Reading

Recommended